×

SparkTECH je nyní Eluvia

Jednou za nějakou dobu je čas na změnu. Tou dobou je pro nás 10 let a tou změnou nová značka. Nyní jsme Eluvia.

Stále poskytujeme softwarové služby stejně kvalitní, komplexní a v maximální míře zaměřené na klienta, jen pod jinou značkou. Eluvia odráží mnohem věrněji naší snahu poskytovat skvělé služby s přístupem nám vlastním. S odhodláním, že plným nasazením dokážeme každý projekt, i ten sebekomplikovanější, dostat až ke hvězdám.

Prohlédnout si web Eluvie  

Správa aplikací (SLA)

Správa aplikací (SLA)

Správa aplikací

Správu aplikací nebo kontinuální vývoj obvykle účtujeme na měsíční bázi. Klient dostává do ruky komplexní výčet všech provedených úkonů společně s případnými náklady hostingového serveru.
Nabízíme tak jistotu zajištění kontinuálního běhu aplikace stejně jako přehledné vyúčtování.

Vytvořením a odevzdáním aplikace pro nás cesta nekončí, postaráme se i o její servis a další rozvoj. Zároveň jsme nápomocni i ve chvíli, kdy již informační systém máte a potřebujete spolehlivého partnera, který se o něj bude starat.

Správu aplikací nabízíme tam, kde již nějaký systém běží a funguje. Tato služba zahrnuje především:

  1. analýzu současného stavu (jak provedení aplikace, tak její hosting)
  2. doporučení zlepšení
  3. plán dalšího vývoje
  4. změnu infrastruktury (hostingu)
  5. následná správa - řešení chybových stavů

Máme zkušenosti s provozem vlastní hostingové infrastruktury stejně jako s řešeními velkých SaaS cloudových služeb. Vlastní aplikace provozujeme na infrastruktuře Amazonu, konkrétně Amazon Web Services.

Pravidelně poskytujeme například vánoční podporu pro jeden z českých bankovních domů, zajišťujeme dohled hostingu společnostem se sezónním provozem apod.

Potřebujete mít jistotu, že Vaše aplikace nebo informační systém budou dostupné v maximální možné míře? Potřebujete reakci v řádu hodin?