×

SparkTECH je nyní Eluvia

Jednou za nějakou dobu je čas na změnu. Tou dobou je pro nás 10 let a tou změnou nová značka. Nyní jsme Eluvia.

Stále poskytujeme softwarové služby stejně kvalitní, komplexní a v maximální míře zaměřené na klienta, jen pod jinou značkou. Eluvia odráží mnohem věrněji naší snahu poskytovat skvělé služby s přístupem nám vlastním. S odhodláním, že plným nasazením dokážeme každý projekt, i ten sebekomplikovanější, dostat až ke hvězdám.

Prohlédnout si web Eluvie  

O nás

O nás

Proč s námi spolupracovat?

- máme zkušenosti (ostatně reference hovoří za nás),
- neustále se zdokonalujeme a učíme novým věcem (s námi neustrnete),
- chceme budovat win-win partnerství (zajímáme se o Vás a Váš produkt i po skončení spolupráce),
- rádi poradíme a to i mimo smluvní spolupráci (věříme, že se můžeme vzájemně obohatit výměnou zkušeností),
- využíváme nejnovější technologie (které Vám rádi nabídneme),
- vážíme si Vaší důvěry a žádnou spolupráci nebereme za samozřejmou.

SparkTECH s.r.o. jako vývojářská společnost vznikla již v roce 2010 z přesvědčení, že vývoj software lze nabízet s lidskou tváří a přitom kvalitně.

Dnes je SparkTECH především seskupení skvělých kolegů, které spojuje myšlenka dodávat kvalitní řešení, za které se nikdo nebude muset stydět, ba právě naopak. Naším záměrem je budovat dlouhodobé vztahy a hledat inspiraci ve vzájemné spolupráci s klientem.

Do současné doby ušel SparkTECH dlouhou cestu, na které se vypracoval ke spolupráci s obchodními partnery, kteří tvoří špičky ve svých oborech. Ostatně přesvědčit se o tom můžete v referencích.

Zkušenosti SparkTECH zúročuje nejen v nejvyšší míře kvality poskytovaných služeb, ale i ve svých vlastních produktech, které vychází z potřeb na trhu. Rodinu produktů dnes tvoří tak rozličné projekty jako rezervační systém pro školky PickTime nebo nástroj pro podporu business networkingu Networkuj. Na více se mrkněte do části projekty.

Máme rádi velké a náročné projekty, které vyžadují zapojení více odborností a staví nás před nové výzvy a překážky, ale nevyhýbáme se ani drobným projektům a rádi Vám zprovozníme i webovou stránku na redakčním systému.

Budeme rádi, když nám věnujete chvíli Vašeho času pro diskusi nad možnými řešeními z oblasti elektronických nástrojů a elektronické komunikace. Schůzkou nemůžete ztratit víc, než pár minut Vašeho času. Získat ale mohou obě strany mnoho.

Chceme budovat win-win partnerství ve všech oblastech našeho působení. I proto je pro nás důležité si s klientem už před započetím spolupráce porozumět. Vybírat softwarového vývojáře je stejné, jako vybírat architekta. Rádi Vás poznáme osobně.