×

SparkTECH je nyní Eluvia

Jednou za nějakou dobu je čas na změnu. Tou dobou je pro nás 10 let a tou změnou nová značka. Nyní jsme Eluvia.

Stále poskytujeme softwarové služby stejně kvalitní, komplexní a v maximální míře zaměřené na klienta, jen pod jinou značkou. Eluvia odráží mnohem věrněji naší snahu poskytovat skvělé služby s přístupem nám vlastním. S odhodláním, že plným nasazením dokážeme každý projekt, i ten sebekomplikovanější, dostat až ke hvězdám.

Prohlédnout si web Eluvie  

Virtuální vývojové IT oddělení

Virtuální vývojové IT oddělení

Outsourcing dotažený k dokonalosti

Hlavní výhody naší služby:

Kompletní řešení HR - řešíme za Vás vše spojené s HR (akvizice programátorů, jejich rozvoj, vzdělávání, motivace atd...)
Flexibilní kapacity - škálujte si vývojové kapacity dle Vašich aktuálních potřeb.
Řízení cash flow - jasně stanovená cena a finanční plánování - platíte pouze jednu částku za měsíc.
Široká specializace a sdílené knowhow - neposkytujeme jednotlivé vývojáře, kteří na krátký čas přijdou a poté odejdou, ale celý tým odborníků s širokou specializací. Tito lidé pro Vás mají za úkol řešit konkrétní problémy nebo dosáhnout stanoveného cíle. Neustále je pro Vás rozvíjíme a sdílíme knowhow napříč projekty.
Efektivní vývoj - programátoři, kteří jsou vyčlenění pro Váš projekt, jsou z naší strany pravidelně motivování k maximální efektivitě.
Odpovídající projektový management - máme zkušené projektové managery a SCRUM mastery kteří tu pro Vás vždy budou a poskytnou Vám maximální podporu.

Trápí Vás nedostatek kvalitních vývojových kapacit?

Na softwarovém vývoji a správě dnes závisí velká většina projektů a firem. Nemusí se nutně jednat jen o e-commerce řešení, ale i ovládání výrobních linek, business intelligence, a další interní systémy. V důsledku nedostatku zkušených vývojářů tyto projekty stagnují. Z tohoto důvodu poskytujeme službu zvanou Virtuální vývojové IT oddělení

Proč pro Vás můžeme být přínosem?

Protože v této službě kombinujeme to nejlepší z klasického interního vývojového oddělení a outsourcingu. Naše virtuální oddělení Vám může sloužit jako vzdálené plnohodnotné IT vývojové oddělení, kdy máte k dispozici dedikovaný vývojový tým, sestavený na základě Vašich potřeb, nad kterým máte maximální kontrolu. Vy přímo zadáváte úkoly a řídíte vývoj, nebo jen stanovujete cíle, kterých má být dosaženo, my řídíme realizaci a zajišťujeme dodání v konkrétní čas a s kontrolou nad rozpočtem.

Věnujte se Vašemu businessu a starosti se softwarovým vývojem a správou projektů nechte na nás.

Virtuální vývojové IT oddělení

Jak fungujeme?

Ve většině případů využíváme metody agilního vývoje (SCRUM).

Fungujeme jako Vaše vzdálené IT vývojové oddělení. Po celou smluvenou pracovní dobu máte Váš realizační tým plně k dispozici online. Dále jsme zvyklí být přítomni na Vašich každodenních synchronizačních schůzkách (virtuálně) a pravidelně (či dle potřeb) na schůzkách osobních.

Naši SCRUM masteři (či projektoví manažeři) ve valné většině případů vedou tyto meetingy a procesy s tím spojené, ale jsou schopni se přizpůsobit i Vašim potřebám a procesům

V minulosti jsme spolupracovali a v současnosti nadále spolupracujeme se špičkami ve svých oborech a to včetně samotného vývoje. Na těchto spolupracích jsme vypilovali naše procesy k maximální míře efektivity (záměrně neuvádíme dokonalosti, protože vždy je prostor pro zlepšení).

Potřebujete jednorázově vypomoci s programováním v PHP, Pythonu nebo JavaScriptu? Uvažujete o rozšíření kapacit, ale nechcete rozšiřovat stávající tým? Hledáte kompetentní posilu Vašeho týmu?