Google Apps

Google Apps

V rámci tvorby pro Google Apps pracujeme například s:

- Google AppEngine
- GoogleAppScript
- Google Datastore
- a další

Dbáme nejen na technologie, ale i přenositelnost kódu a tak používáme běžné nástroje typu GIT, stejně jako dodržujeme zásady psaní přehledných kódů, tvoříme testy - unittesting atd.

Google Apps je označení pro Google aplikace poskytované společností Google pro provoz na Vaší vlastní doméně, které Vám umožní získat nepřeberné množství funkcí zajišťovaných přímo Googlem.

Google aplikace Vám v jednom balíčku nabídne řešení organizace času, komunikace se členy týmu i se zákazníky vzdáleně prostřednictvím videokonferencí, správu dokumentů a jejich sdílení v organizaci i navenek a přináší samozřejmě i další výhody.

 

Google Apps pro firmy i jednotlivce

Mezi Google aplikace nejen pro firmy patří především:

  1. sdílený kalendář (Google kalendář) umožňující jednoduše organizovat práci v týmu,
  2. uložiště dat (Google disk) s možnostmi editace v reálném čase více subjekty,
  3. e-mailová schránka (Gmail),
  4. správa úkolů,
  5. a mnoho dalších.

Uživatel má možnost vytvářet vlastní aplikace doplňující základní sadu Google Apps nebo dokonce aplikace zcela nezávislé. Naší silnou stránkou je schopnost vývoje samostatného aplikačního software v rámci Google Apps. Vytvoříme pro Vás Google aplikaci nebo stávající upravíme.

Nabízíme:

  1. konzultace a analýzy možného řešení,
  2. vytváření samostatných aplikací na míru,
  3. spolupráci při vývoji Vašeho projektu (outsourcing).

 

Programování v Google Apps

Pro vývoj v prostředí Google Apps jsme pro Vás ideálním partnerem. Máme zkušenosti s outsourcovanou prací v týmu a naše produkty slouží úspěšně například v jedné z největších českých bank.

Pro vývoj v Google Apps slouží námi používaný programovací jazyk Python. Šetřete čas a peníze Google Apps. Rozvíjejte potenciál Google Apps s námi.