×

SparkTECH je nyní Eluvia

Jednou za nějakou dobu je čas na změnu. Tou dobou je pro nás 10 let a tou změnou nová značka. Nyní jsme Eluvia.

Stále poskytujeme softwarové služby stejně kvalitní, komplexní a v maximální míře zaměřené na klienta, jen pod jinou značkou. Eluvia odráží mnohem věrněji naší snahu poskytovat skvělé služby s přístupem nám vlastním. S odhodláním, že plným nasazením dokážeme každý projekt, i ten sebekomplikovanější, dostat až ke hvězdám.

Prohlédnout si web Eluvie  

Vývoj softwaru na zakázku

Vyvíjíme webové aplikace a informační systémy na zakázku. Vy máte nápad, my Vám jej pomůžeme zrealizovat. Vybereme pro Vás vhodnou technologii a pomůžeme maximalizovat uživatelskou přívětivost výsledného produktu.

Virtuální vývojové IT oddělení

Disponujeme znalostmi a máme zavedené procesy softwarového vývoje, které mohou v krátkodobém i dlouhodobém horizontu pomoci s rozšířením kapacity Vašeho vývojového týmu.

Správa aplikací (SLA)

Vytvořením a odevzdáním aplikace pro nás cesta nekončí, postaráme se i o její servis a další rozvoj. Zároveň jsme nápomocni i ve chvíli, kdy již informační systém máte a potřebujete spolehlivého partnera, který se o něj bude starat.

PHP

Nejrozšířenější skriptovací jazyk pro web - PHP - je jednou větví z naší technologické základny. Využíváme především možností frameworků Laravel a Nette.

Python

Tento neustále se rozvíjející programovací jazyk nachází uplatnění pro rozsáhlé informační systémy a rozšíření Google Apps.

Ruby

Jeden z moderních programovacích jazyků, které máme rádi, je Ruby. Tento jazyk jde cestou co nejjednodušší syntaxe, maximální čitelnosti a efektivity vývoje.

JavaScript

Pro moderní vzhled a funkce aplikací je Javascript nedílnou součástí frontendů. Používáme frameworky a knihovny jako například Vue.js nebo React

Reference

Loga jsou anonymní, důležité jsou emoce, a proto máme nejraději osobní reference.

Projekty

networkuj_globeEventito

Event management system Eventito nabízí funkce, které Vám pomohou organizovat akce. Přinášíme Vám systém, který kombinuje přednosti více nástrojů v jednom - CRM, mailingu a dalších. Eventito.cz

networkuj_globeNetworkuj

Networkuj je portál pro podporu pořadatelů a účastníků business networkingových setkání. Najdete tu jak seznam zajímavých akcí, tak články a novinky z business networkingového světa. Networkuj.cz

SparkTECH hledá nové kolegy, klikni pro více informací.

Kontaktní informace

SparkTECH s.r.o.

IČ: 24841455
DIČ: CZ24841455

Kancelář:
Pláničkova 445/13
162 00 Praha 6
Telefon: +420 777 646 771
E-mail: info@sparktech.cz

Sídlo:
U šípků 690/6
154 00 Praha 5

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 179353.

Napište nám

Budeme rádi, když nám pošlete otázku, připomínku či jakoukoliv poznámku. Zpětná vazba je pro nás velmi cenná. Chcete-li se s námi potkat osobně, navrhněte čas, budeme se těšit na viděnou.